Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rengeteget segítek a házi...

Rengeteget segítek a házi felad és nyelvtanulás kérdésekben. Miért jön rá kevés válasz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a kérdés kiírójától, nem a többi válaszolótól. Még annyit sem szoktak írni, hogy köszi. Csak a legritkább esetekben.
2010. máj. 11. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Halat ebben a vilagban senkitol ne varj, akkor nem fogsz csalodni. Sajnos ez van.
2010. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is egy régebben (kb. 2 hónappal ezelőttig) egy csomót fordítottam le olaszra/franciára ami volt, és egy kivételével egy kösz sem jött, pedig nem kevés volt. Azóta én nem segítek, ha ennyit sem tudnak írni.
2010. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás az, hogy rúgjatok be előtte, aztán részegen írjatok válaszokat. Úgy nagyjából-egészéből egy szinten lesztek a kérdezőkkel.

Egyébként meg mit vártok olyanoktól, akik a saját épülésükre feladott házifeladatot is mással csináltatják meg?

2010. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, akkor nem csak én jártam így/gondolom így. Csak mindenki magából indul ki. Én a macskáknál kérdeztem sokat, és nagyon hálás voltam a válaszokért, rengeteget segítettek a tapasztalt macskások több dologban is. Meg más kategóriákban is kihúztak már a kakiból. És jó érzés, ha az ember tud segíteni. Jó, alapvetően önzetlenül segítünk, de azért a köszi tényleg jól esik/esne. Vagy az, hogy akkor most tudtam segíteni, vagy nem.
2010. máj. 11. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbben természetesnek veszik a választ és a hála legkisebb fokát sem ismerik. :)


A legjobb, mikor valaki még azt is kiírja "de gyorsan válaszoljatok" vagy "azonnal". XD

2010. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!