Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmai szóbelin a tanár...

Szakmai szóbelin a tanár készíthet szelfiket és telefonozhat ha vki felel közben neki?

Figyelt kérdés

Csak normális válaszokat!!!

Köszönöm.



2017. ápr. 1. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Sok udvariatlan tanár van a világon. Én vizsgáztam sürgősségi egészségügyben úgy, hogy a tanár FB-t nézett közben laptopon. Élmény volt.
2017. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Alap esetben nem érdekelne ha megkapnám a végén a bizit,de nemeg így lett.Egy nagyon rossz indulatu tanárról van szó nulla segítőkészséggel. :@
2017. ápr. 1. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik szakma
2018. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Műkörmös... Meg lett végül vidéki vizsga helyen az okj papírom, de soha egy napot nem dolgoztam benne annyira megutáltam. Utána 1 évig még magamnak se volt fent... Az a tapasztalatom azóta, hogy nem minden személyiségnek való ez a szakma. Köztük nekem se. Én nem tudok ilyen önelégült ki ha én nem lenni mintha minimum orvosi diploma lenne ez a szakma... Tisztelet a kivételnek... mert vannak normálisak.
2021. okt. 9. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!