Lorie.katyja kérdése:

Megbuktathat így?

Figyelt kérdés
Jó tudom nagyon gáz, de van rá okom hogy miért alakult így a dolog... Nagyon rossz évem volt magánéleti szempontból és eléggé elhanyagoltam a tanulást. Szóval kémiából most 2.05-re állok mondjuk úgy, hogy kerek kettes. És a tanárom elkezdte mondani hogy ő megbuktat. És... értem én hogy ez nem egy fényes átlag, de azért nem is lehet vele még buktatni... Vagy de? Kérlek normális válaszokat adjatok...

2017. ápr. 2. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Elviekben nem buktathatna meg, de én a helyedben rágyúrnék a kémiára, hisz még nincs év vége, feljebb hozhatod az átlagodat. Valószínűleg amolyan "motivációként" mondta, hogy tanuljál. Tudom, hogy rettentő nehéz lesz, de próbál meg kicsikarni magadból egy kicsikét többet.
2017. ápr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megbuktathat, ha pl az első félévben volt egy 4-esed de a többi rossz, a második félévben meg csak karó. A második félévnek egyedül is megkéne lennie a kettes átlagnak.

Nálunk legalábbis ez volt az elv, 2 éve végeztem.

2017. ápr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

dehogy buktathat


a teljes éves átlag ha megvan 2, akkor nem


1,99re már igen

2017. ápr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!