Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemistak! Ti hogy csinalja...

Egyetemistak! Ti hogy csinaljatok?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem hogy ti hogy osztjátok be az időt?Mennyi órátok van?Főleg gyak.jegy szeminarium vagy inkabb kollokviumok vannak es előadás?

Mennyi idő van nektek pihenesre?


Igyekeztek mindent megcsinalni vagy van hogy nincs kesz hazi vagy nem csinaltok meg valamit?


Én első eves vagyok es érdekel masnak hogy mennek az ilyesmik.

Néha ugy erzem hogy mindenkinek annyi energiaja van nekem meg nincs.

De ez csak egy időszakos érzes mert aztan megint erőre kapok.Aztan megint fáradok


Ti mennyire szoktatok stresszelni?


Ha leirjatok hogy milyen szakra jartok az is hasznos lenne


Köszönöm aki válaszol!



2017. ápr. 3. 10:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha valaki olyan is írna akinek főleg gyak jegyes órai vannak ,annak még jobban örülnek de persze mas is írhat.


Nekem ugyanis szinte csak gyak jegyes oraim vannak ahol hetrol hetre van hazi ,zh-k is vannak es be is kell járni.

Szoval érdekel ti hogy osztjátok be az időt es nektek hogy megy.

2017. ápr. 3. 10:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Védőnő szakra jártam, sokszor 8-16-ig folyamat óránk (szeminárium, gyakorlat) volt 15 perc szünettel, de akadt nap, mikor 18-ig benn kellett lenni (igaz ott volt két óra szünet).


Szorgalmiban nem stresszeltem, minek, a beadandókat időre megírtam, a ZH-kat pedig 2-esre tanultam meg.

Vizsgaidőszak az más volt, ott sokszor reggeltől estig tanulás egy-egy tárgyra.

2017. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én angol-magyar tanárira járok, másodéves vagyok. Általában fele-fele órában vannak szemináriumok és előadások... olyan 5 körül már vége van általában az óráimnak. Szorgalmi időszak elején még elég sok időm van, hetente párszor kell házit beadni, cserébe a szorgalmi időszak vége brutál, meg a vizsgaidőszak is, ha sok a vizsgám. Én alapvetően mindig jó tanuló voltam, most is hozom a 4,2 feletti/körüli átlagot egyetemen. Vizsgaidőszakban stresszelek, de már egyre kevésbé, mert rájöttem, hogy felesleges, többször lehet úgyis újracsinálni a vizsgákat. Bár eddig még nem buktam semmiből szerencsére :) És amúgy is, 1-2 tárgy kivételével imádom azt, amit tanulok, és a több ezer oldalas olvasmányok is így kevésbé megterhelőek.
2017. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsőéves vagyok mérnöki szakon.

13 kurzusom van, kb fele gyak fele kollokviumos előadás.


A gyakokra mind bejárok, mindig készülök rájuk, mint ahogy a zh-kra is. Amikor zh-k vannak, az nagyon durva, de egyébként esténként olyan 9-től van időm pihenni kicsit.

2017. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!