Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen képzésekbe érdemes...

Milyen képzésekbe érdemes tőkét fektetni, amivel 1-3 év múlva (tanfolyam befejeztével) boldogulni is lehet Magyarországon vagy akár külföldön?

Figyelt kérdés

Egyetem főiskola kizárva az anyagiak és az időtartam miatt. Habááár.... soha ne mond, hogy soha.


A hagyományos kétkezi szakmák szintén kizárva abszolút hozzánemértés és az érdeklődés legteljesebb hiánya miatt.


Valamilyen érettségire épülő közép vagy emelt szintű tanfolyam lenne megfelelő számítástechnika, adminisztráció, vagy a fene se tudja milyen területen.


Van egy középfokú angol nyelvvizsgám, de a nyelvtudásom inkább a passzív irányba hajlik.


Minden ötletre nyitott vagyok, legfeljebb nem veszem figyelembe, ami nem tetszik.



2017. ápr. 3. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2017. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Sok levelezős állami finanszirozásó képzés van.
2017. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.Végezz el egy rendszer gazda képzést

2. Keress egy vidéki sulit.

3. Ha vannak számító gépek, jelentkezz oda rendszergazdának.

4. Ha nincsenek, akkor keress másik iskolát


Szinte semmi dolgod nincs, csak kicsit érteni kell a gépekhez

2017. aug. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
.
2017. aug. 9. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyományos szakmákkal többre mész vállalkozóként ! jelenleg mint az adminisztrációs és egyéb tanfolyamokkal.


Ezekkel a tanfolyamokkal szerintem valahova a minimálbér fölé lehet belőni a bérigényt egy kicsivel.

2017. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!