Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A nyári szakmai gyakorlatot...

A nyári szakmai gyakorlatot hivatalosan az ország bármely pontján ellehet végezni, nem?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy valakinek azt mondták, hogy csak x km-s körzeten belül lehet elvégezni. Viszont még kaptam tájékoztatót, hogy mik a kritériumai a nyári gyakorlatos helynek, és ez nem szerepelt benne, szerintem hivatalosan nincs is ilyen előírás, ezt, csak valamelyik ember találni ki az iskolában.

Tényleg megtehetik, hogy nem fogadják el ezért, mikor nem közölték velem ezt? Pedig jól utána néztem, és ilyet sehol nem írtak. A papírt már beadtam, remélem elfogadják, de, ha nem szerintetek valahogy megtudom győzni azt a bizonyos személyt aki ezt kitalálta, hogy mégis fogadja el?


2017. ápr. 3. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen megkötés, nyugi.
2017. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, én is így gondoltam, meg utána is néztem, de elvileg egy tanár mondta ezt egy diáknak, hogy csak egy bizonyos körzeten belül lehet menni. Az iskola kitalálhat ilyen +dolgokat amiket nekem be kell tartanom?
2017. ápr. 3. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ne ülj fel az ilyen "elvileg X mondta Y-nak, hogy mondja meg Z-nek, hogy K rosszul csinálta..." dolgoknak! :)
2017. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyik osztálytársam mondta, aki az osztályfőnökünktől kérdezte, valószínűleg tényleg így volt, viccből nem mondana ilyet. És ha tényleg így volt, fel kell készülnöm rá, hogy lehet szólnak ezzel kapcsolatban.
2017. ápr. 3. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!