Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villamosmérnöknek tanulok....

Villamosmérnöknek tanulok. Mennyire fontos, hogy jól teljesítsek az egyetemen?

Figyelt kérdés
Ha megerőltetem magam, akkor egész jó átlagot tudok összehozni, legalábbis a fő tárgyakat komolyan tudom venni. A kérdés, hogy mennyire éri meg ? Sokan mondják, hogy az egyetem csak elméleti alapot ad, és hogy később úgy sem fogok sok mindent használni a tanultakbol, igy nem érdemes mindenből jóra vizsgázni. Ti hogy látjátok ?

2017. ápr. 7. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért kérdeztem, mert erősből esetleg tudtam volna példát mondani, hogy jön elő egy üzemi személyzet hétköznapjában az elmélet, de ha még csak második féléves vagy, akkor még olyan sokat nem jelentene.
2017. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
BME-re jársz? Mert elmondhatom a tapasztalataimat, hogy mit érdemes, és mit kevésbé.
2017. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem oda járok
2017. máj. 28. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!