Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus pénzügy számvitel...

Corvinus pénzügy számvitel alapszak mellett hogy tanuljak meg programozni?

Figyelt kérdés

Első éves pénzügy számviteles vagyok Corvinuson, később szeretnék egy startupot indítani, ehhez meg is van az ötlet(webalkalmazás). Úgy gondolom, hogy hasznos lenne ha amellett hogy értenék a pénzügyekhez, tudnék programozni is, webes alkalmazást készíteni. Ezekre az opciókra gondoltam:



-Otthon videókon, codecademy-n keresztül tanulnék meg - ezzel az a problémám, hogy nem tudom, hogy mennyire tanulnék meg ebből jól programozni, mennyire lenne ez hatékony



-elvégzem párhuzamosan egy gazdinfos szakot - ezzel az a baj, hogy nem tudom, hogy bírnám-e egyszerre a kettőt.



Szerintetek mit csináljak?



2017. ápr. 8. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%
Az egész Corvinus GTK olyan hogy semmire se jo igazából csak senki se akarja rajtuk kivul ezeket a rohadtul unalmas melókat.
2017. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ezt majd a corvinusos főnöködnek is mondd ;)
2017. ápr. 10. 23:28
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Na arra leszek kivancsi mikor nekem GTK-s főnököm lesz
2017. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%-os: Mivel első éves vagy te is, így nem igazán van rálátásod a szakmára... Hidd el, elég nagy a kereslet az olyan jó számviteli szakemberek iránt, akik tudnak programozni is.
2017. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!