Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van értelme, hogy a suliban a...

Van értelme, hogy a suliban a szini-szakkört válasszam?

Figyelt kérdés

Jövőtől kell válasszunk és én választanám a szinit, csak az a baj, hogy 160 centi vagyok. Tudom, hogy ez nem egyetem és nem munkahely, de nekem nagyon kellemetlen lenne, ha folyamatosan csak másodlagos szerepeket kapnék a magasságom miatt, akkor már inkább választok más szakot. Szerintetek mit válasszak ? Nagyot fogok szivni, ha ilyen magassággal szinire megyek ?


15/L


2010. máj. 13. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van kedved hozzá, mindenképp csináld! Rengeteg élménnyel fogsz gazdagodni. Én elég régóta játszom, nálunk egy 154 cm magas lány kapta a legjobb szerepeket, pusztán azért, mert tehetséges volt. Senkit nem fog érdekelni a magasságod, a lényeg a kisugárzás és a tehetség. Hajrá ;)
2010. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!