Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy néz ki, hogy nem fogok...

Úgy néz ki, hogy nem fogok tudni odaköltözni ismerősökhöz albérletbe, mert mégsem fogadnak. Emiatt a szeptemberi felvételin módosítanom kellene a nappaliról levelezőre. De közben nappalira vágyom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kényes vagyok, és tuti nem bírnám a kolit és az alkalmazkodást. Más albérlet nem jöhet szóba, mivel az árak az egekben. Ismerősöknél ugye kevesebb lett volna azért. Mit javasoltok? Mi a véleményetek a levelezőről? Illetve jól tudom, hogy július 12-ig módosíthatom egy alkalommal, jól értelmeztem?

18/L



2017. ápr. 17. 17:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a részét sajnos nem tudod módosítani. Így két lehetőséged marad: vagy mész nappalira (persze,ha felvesznek), vagy törlöd a jelentkezésedet, így be tudod adni augusztusban pótfelvételire. De vigyázat: ott már csak költségtérítéses helyek lesznek meghirdetve, és természetesen nem miden szakon.
2017. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nekem a 2. helyen egyébként is a lvelevező szerepel, sorrendmódosításra gondoltam. Az július 12-ig lehetséges. Vagy mégsem?
2017. ápr. 17. 17:52
 3/19 A kérdező kommentje:
*levelező
2017. ápr. 17. 17:53
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha alapból is beírtad, akkor persze, hogy tudsz. Április 20 után, 1* tudsz módosítani. Én arra gondoltam(úgy értelmeztem), hogy újként szeretnéd felvinni a szakok közé.
2017. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

És április 20-tól július 12-ig vagy csak egy hétig?

Mert a Felvin én úgy értelmeztem, hogy július 12-ig egy alkalommal módosíthatom, de barátnőm állítja, hogy csak egy hétig lesz lehetőségem rá.

2017. ápr. 17. 18:05
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Júl. 12-ig (bármikor). De csak egyszer. Erre figyelj.
2017. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Felvi.hu:

"A jelentkezési sorrend a jelentkezési határidő lejártát követően kizárólag egy alkalommal módosítható legkésőbb 2017. július 12-ig. Ez azt jelenti, hogy az esetleges sorrendmódosítás után többször már nem lehet változtatni a sorrenden, illetve egy már benyújtott sorrend-módosítási kérelmet sem lehet visszavonni."


[link]

2017. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Na ugye, hogy én értelmeztem jól.

Pedig már le is hülyéztek...

2017. ápr. 17. 18:18
 9/19 anonim ***** válasza:
Üzenem a többieknek, hogy a magyar érettségi szövegértési részével gondjaik lesznek:-)
2017. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ugyanezen agyaltam én is.:)
2017. ápr. 17. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!