Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bukásra állok énekből, mit...

Bukásra állok énekből, mit csináljak?

Figyelt kérdés
4db egyesem van. Ez mind azert mert nem enekelek oran. Egyszer volt hogy enekeltem de az egesz osztaly kirohogott, es azota keptelen vagyok felelni. Anyum is bement mar, de a tanar azt mondta hogy akkor tanuljam meg a szorgalmikat es nem buktat meg. En mindig megtanulom es mikor kerdezi jelentkezek is de b....szik felszolitani. Mar amiota bement anyu, azota vagy 7 szorgalmi feladat volt es egyiknel sem engem szolitott fel. Es nagyon nagy szegyen lenne ha enek miatt osztalytismetelnek. Mindenbol otos vagyok csak az enek. Mar azt is megprobaltam h kikonyorhom hogy had tanuljak meg kottazni vagy valami... de nem. Es nem erti meg h kirohognek. 7. Osztalyos vagyok

2017. ápr. 18. 16:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es mikor enekeltem akkor is 1/2 kaptam
2017. ápr. 18. 16:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd oda neki ora utan a szorgalmit, dugd az orra ala :) ha egyebkent tenyleg latvanyosan megkulonboztet, akkor mindenkeppen szolj az osztalyfonokodnek. Ha nem csinal semmit, akkor lehet menni az igazgatosagra, hogy marpedig itt ez es ez a problema ezzel es ezzel a tanarral.
2017. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Az osztályfőnököd jó fej? Gondolom tud a problémáról, neki van ráhatása a titeket oktató tanárokra. Egyébként meg ne aggódj, másnem pótvizsgán, ahol már nem lesznek ott a bunkó osztálytársaid, énekelsz egy kicsit, aztán bevágnak egy kettest. De addigra lehet kell tényleg egy kis zenetörténetet tanulnod. Az meg érdekes, és ahogy írod, a szorgalmikat meg is tanulod. Sok sikert, ne veszítsd el jó kedvedet!
2017. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az osztalyfonokom gyulol mert en en meg a kiskedvencet gyulolom. Igazgatononek is ugyanaz a fiu a kiskedvenc (matektanarom az igazgato). Es o sem bir engem, mert szerinte csendben vagyok az oran. Meg volt egyszer olyan eset hogy az osztalytarsamnak (aki SNI-s) belekaptam veletlenul a szemebe, erre o meg ugy belevert a szamba hogy felrepedt a felso ajkam. Anyukam ilyenkor is bejott szolni es az igazgatono engem hibaztatott hogy ez azert volt mert nem kertem bocsanatot es ott uvoltozott velem. Maskor tenyleg oda viszem neki ora utan a szorgalmit. Ja, es enekbol nincs potvizsga
2017. ápr. 18. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp válts iskolát... Nekem is volt hasonló esetem, csak nekem annyi különbséggel, hogy a tesitanárom basztatott folyamatosan, aztán egyszer kihívott a terem elé ahol nem volt senki és megrugdosott. Az már természetes volt, hogy bukásra is álltam tesiből, de ez volt a hab a tortán. Mondom jó, rendezzük hivatalosan, szülők be, irány az igazgató. Megjegyzem, előtte tudták, hogy ki vagyok nézve és a semmi miatt állok bukásra, olyan válaszok jöttek, hogy "a tanárúr nem olyan, 12 év alatt soha ilyen panasz nem volt rá", biztos én csinálok valamit rosszul. Most ugyanez. Semmi haszna nem volt. Annyi történt, hogy behívott az igazgató és megkérdezte nem hazudok-e. Semmit nem fogsz elérni ha az igazgatóhoz mész, mert az ilyen patkány pedagógusok bevédik egymás seggét. Pláne ha az igazgató is utál. Az én helyzetem úgy oldódott meg, hogy teljesen idegbeteg lettem és úgy voltam vele (szülőkkel is megbeszéltem otthon), hogy úgy teszek mintha semmi nem történt volna, de ha csak egy újjal is hozzám mer érni mégegyszer akkor lerúgom a fejét. Nem is kellett sokat várni, következő héten szól, gratulált hozzá, hogy "le akarom járatni", aztán megveregette a vállamat (lekezelően). Na itt eldurrant az agyam és megfejeltem a tanárt, leütni nem tudtam mert belemászott az arcomba. Orra eltört. Mondtam utána, hogy megint ő kezdett provokálni és csak védtem magam, hiába, kib*sztak a suliból mint a huzat, örüljek neki, hogy a rendőrség nem lett értesítve, a tanár meg ott tanít azóta is. Mégis a legjobb volt, hogy onnan kikerültem abból a koszfészekből, azóta konfliktusom sem volt senkivel soha. Azért te nyilván ne fejelj le senkit, de szerintem neked is csak az fog segíteni mint nekem, hogy eljössz onnan. Mást nem tudsz csinálni.
2017. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Készségtárgyból bukni művészet...

Értsd: arról nem tehetsz, ha olyan hangod van, hogy a szobanövény is elhervad, amikor énekelsz.

De ha az elméletet nem tanulod meg, akkor simán buktathat.

2017. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szobanövény is elhervad :)))


Ez jó! :)

2017. ápr. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na, mi lett ?
2022. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Heloo.Megbuktál végül?vagy sikerült?
dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!