Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt aki két nyelvszakot...

Van itt aki két nyelvszakot csinál egyszerre?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? Mennyire nehez?

Mennyi szabadidőtök van?


Melyik ket nyelv?


En most elsőéves vagyok nyelvszakon minornak is nyelvet szeretnék de így belegondolva néha félek hogy nem bírnék kettőt.


Pedig fordító szeretnék és szeretem is a nyelveket , öt nyelvet tanulok most is.



2017. ápr. 18. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:
*fordító szeretnék lenni
2017. ápr. 18. 19:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyelvszakon vagyok, a minorom is az, szerintem simán vállalható. :)
2017. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 🙂

Esetleg leírod hogy melyik a két nyelv?és mire van időd egy àtlag napon?

Sok a beadandó ,zh?


Én romanisztikán vagyok es az anglisztikát szeretném felvenni.

Csak itt is sok a zh ,házi ,prezentáció es neha van bennem egy félelem hogy két szakon meg bírnàm-e ezt csinalni.


Amúgy érdekelne azzal nincs gond.

De mégis van bennem neha egy kis félelem.

2017. ápr. 18. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az első válaszoló vagyok


Én angolon és japánon vagyok az első évemben, sok az apró számonkérés, de teljesíthető, nem erőlteti halálra az embert, és szerintem jó választás másik nyelvet választani egy nyelvszak mellé :)

2017. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebben végeztem két nyelvszakot tanárin, akkor más volt a rendszer, volt, hogy 40 órám volt egy héten és be kellett járni mindenre, de tetszett, bírtam, időben elvégeztem.

Most szerintem még könnyebb, nem azon kell agyalni, hogy a létező 2 közül melyik fénymásolónál állsz be a sorba, egy százéves könyvtári könyvvel, amiből 1 pl van, és másnapra kell az évfolyamnak, hanem hogy honnan töltöd le, vagy kinyomtatod-e, amit a tanár elküldött.

2018. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!