Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pannónia kollégiumról mik a...

Pannónia kollégiumról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Minden érdekel a kimenőktől kezdve a közösségig. Megy a pacsi ;)

#kollégium #Pannónia kollgéium
2017. ápr. 22. 14:42
 1/3 anonim válasza:
Én ott laktam 2 évig, bár én nem mint középiskolás, hanem okj-ra jártam akkor. Van 3 db 2 ágyas szoba (emeletes), 3-4 4 ágyas, a többi általában 6 ágyas. Én 6 ágyasban voltam, hát eléggé kicsi, nincs sok helyed, de ha összeszoksz a többiekkel nem lesz gond. A szekrények elég nagyok. Nevelők közül vannak jófejek, de vannak szigorúak. A kimenőkről: azt hiszem a 9,10,11-eseknek 9-ig be kell érni, aztán ezután 10 óra, amikor még nem kell külön kimenőt kérni. Bulizni el lehet menni, de akkor hajnali 5-ig ki kell tolni a bulit, és mondani, hogy nem alszol bent. Ha előtte érsz be akkor ne madnak kimenőt egy darabig. Menza szerintem elég jó, nekem nem volt vele gondom, teljeskiörlésű cuccok meg semmi zsíros kaja. Az igazgatónő nagyon rendes, én nagyon bírtam (nem tudom ő van-e még,mert elég idős volt). Szoktak lenni kolibulik, de az kb. csak ivásról szól. Van könyvtár, 1 szakkört kell választania mindenkinek kötelezően (de nem veszik olyan szigorúan). Közel van a Duna (kb. 5 perc séta), Margit sziget is nagyon közel van meg metró, villamos,troli is. Sokszor lehet menni ingyen színházba. Szerintem jó koli, vannak rosszabbak is. Remélem tudtam segíteni a válaszommal.
2017. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és még valami: ha hétvégre maradsz, akkor nem biztos, hogy maradhatsz a saját szobádba,mert ki szokták adni vendégek (akkor egy másik szobába átpakolod a szükséges cuccoka). És még a fürdőkről: 2 éve lettek felújítva, szóval elég jók, a vécék tűrhetőek (de azért szoktak lenni undi dolgok), van zuhanyfüggöny is és mindennap takarítják.
2017. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, koszi
2017. máj. 17. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!