Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem szükséges új osztályt...

Nem szükséges új osztályt indítani?

Figyelt kérdés

Szóval, az én iskolámban (általános) rengeteg a nagyon rossz átlagú tanuló,hiszen egy falusiba járok,ahol rengeteg a kisebbségi.

Én elég jó osztályba járok a többihez képest, szinte mindenkinek nagyon jó az átlaga.Csak az eggyel felettünk lévő osztályban,a nyolcadik osztályban, 16 tanuló van, akinek borzalmasak az átlagaik,és így tizenhárman fognak lebukni hozzánk. Ezzel önmagában nem is lenne probléma,ha nem lennének bunkók. Szóval, ennyi létszámnál szükséges egy B osztályt indítani?



2017. ápr. 22. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Az általános iskolában nyolcadikban már ritka a buktatás. Inkább átengednek szinte mindenkit csak ne rontsa a levegőt ott. Szerintem ezen ne agyalj!

Elméletben ha 13 ember bukik, akkor még nem kötelező a sulinak új osztályt indítani, ezt az iskolafentartó dönti el. Az én sulimban van 36 fős hetedik osztály is. Nem tudom mi a határszám de olyan 40 körül lehet a maximális osztálylétszám.

2017. ápr. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!