Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan fegyveres biztonsági őr...

Olyan fegyveres biztonsági őr okj-s tanfolyamot keresek, ahová elég a 8 általános?

Figyelt kérdés

Én a neten eddig csak olyat találtam, ahová érettségi kell.

Nem sima biztonsági őr tanfolyamról beszélek, mert azokhoz elég a 8 általános is.



2017. ápr. 23. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem véletlen nem találsz ;) érettségit minimum illik elvárni attól akinek a kezébe fegyvert adunk..
2017. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem az összefüggést. A rendőrök pl pszichológiai vizsgán is átesnek, mégis nem egy rendőr irtotta már ki a saját családját a szolgálati fegyverével. Akkor miről is beszélünk? Az, hogy ki hajlamos a fegyvert rosszra használni, nem iskolai végzettség kérdése.
2017. ápr. 23. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem egy rendőr.. de azért nem is olyan sok..

az összefüggés kérlek szépen ott van, hogy ARÁNYAIBAN az érzelmi, értelmi és pszichológiai intelligencia szintjén is magasabb szinten állnak azok akik egy érettségit/szakmát elvégeztek mint akik 8 általános után abbahagyták.


általánosságban aki 8 általánosságig jutott még szakmát sem csinált, nem rendelkezeik vmi magas értelmi szinttel, kevésbé megfontolt, higgadt stb..


persze vannak kivételek, de azért hasonlítsd össze hogy mennyi alkesz, bűnöző, hajléktalan, stb stb kerül ki olyanok közül akik épp eljutottak a 8 általánosig, meg azok közül akiknek legalább egy szakmájuk van.


persze vannak kivételek, de ettől még érthető ha ilyen vagy olyan kritériumokat írnak elő :)


és félreértés ne essék, nem nézem le a nem iskolázottakat, szimplán látom az arányokat, tendenciákat.. viszont az embereket akikkel találkozok, a személyes tapasztalat alapján ítélem meg, nem az alapján, mit tudok róla.

2017. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

No akkor én vagyok a ritka kivétel, mert annak ellenére, hogy csak 8 általánossal rendelkezem (meg mellette 3 okj-s szakmával) nem vagyok sem alkesz, sem bűnöző, sem hahjléktalan. Az érzelmi és értelmi intelligenciámat is kielégítőnek tartom. Nem dühöngök, higgadt és megfontolt vagyok.

Ellentétben a volt párommal, akinek van egy szakmája (igaz, ez még nem érettségi) mégis ö az alkesz, lassan már hajléktalan is. Nemtörődöm, dühöng, tör-zúz, ha valami nem tetszik neki, ráadásul az érzelmi és értelmi intelligenciája is a béka segge alatt van.

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy akinek nincs érettségije, az sík hülye.

2017. ápr. 23. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
mondtam hogy van kivétel. és szakmával mégiscsak rendelkezel akkor ;) nem is eggyel :)
2017. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát jah, rendelkezek. Csak épp szerettem volna elvégezni egy ilyen tanfolyamot is, és később ebben dolgozni. De úgy tűnik, az álmom nem teljesülhet be :(
2017. ápr. 23. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!