Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén magyarból emelt szinten...

Idén magyarból emelt szinten érettségizők! Hogyan, milyen oldalak, kiadványok segítségével dolgozzátok ki a tételeiteket?

Figyelt kérdés

Magyar fakton vagyok, amit egyáltalán nem értek, mert nem illek ide, mégis maradtam az utolsó évben is. Ez az én hülyeségem, úgyhogy kérek mindenkit, ne ragadjatok le ennél a továbbiak során. Középszintre fogok menni, rajtam kívül még néhány ember szintén így döntött. Korábban kiosztotta a tanárunk közöttünk a tételeket, mindenkinek jutott egy irodalom és egy nyelvtan. Nekem persze hatalmas szerencsém volt, és míg valaki kihúzta a legegyszerűbb, legártatlanabb tételt, addig én egy olyat húztam, amit szívesen átadnék egy olyan faktosnak, aki konkrétan becélzott egy bölcsészszakot valamelyik egyetemen, szóval aki tudna is kezdeni valamit a tételeimmel.

Ezért kérlek írjátok le, hogy ti hogyan készültök. Ha szeretnétek kérdezni valamit (tételek témája, miért nem használok régebbi jegyzeteket), írjatok nyugodtan.

Nagyon fontos és sürgős lenne, hogy kidolgozzam a tételeket, igaz, még odébb van a szóbeli, de meg kell csinálnom. Előre is köszönöm a segítséget! :)


2017. ápr. 25. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A kérdés első mondata magyartalan. Nem tökmindegy neked?
2017. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:D Ismét látom, hogy felesleges volt a Gyakorikérdések.hu oldalon megpróbálnom segítséget kérni... Milyen tipikus.

Segíteni nem tudnál, de nem bírtad ki látom, hogy ne írd le az első dolgot, ami beugrott a kérdésem láttán, csak olyasmit, ami teljesen eltér a kérdés lényegétől. Bocsáss meg kérlek, amiért magyartalan mondatot írtam, remélem, nem kövez meg érte senki sem.

Remélem, a következő kommentelő már egy fokkal segítőkészebb lesz.

2017. ápr. 25. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!