Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri földrajz-bi...

Szerintetek megéri földrajz-biológia szakos tanárnak menni? Már nagyon régen eldöntöttem, hogy tanár leszek, a földrajz 7. -ben jött, a biológia pedig idén.4 év múlva fogok érettségizni, most nyelvi előkészítős vagyok.

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyrészt még változhat a véleményed. Másrészt most bologna van. A tanár szakosok nagyon sokat szívnak (nap-mint-nap látom). Gyakorlatilag elvégzik a kuatató szakot, és még rá mégegyet. Attól is függ azéert, hogy melyiket választod fő tárgynak.


Utolsó éves biológus.

2010. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyszerűen és tömören: nem.

öt évig halálra tanulod magad (főleg mesteren), azért, hogy havi 100 ezer alatt keress. de az jó, hogy szereted ezeket a tantárgyakat, mert ezekkel el lehet majd helyezkedni a későbbiekben. + szerintem is még meg fog változni a véleményed

2010. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Sokan voltak úgy, hogy eljöttek, h. tanárok lesznek, de nem arra szakosodtak. :)


De a kérdésedre a válaszom: nem, nem éri meg, én ennyi tanulással inkább kutató lennék (ttik).


Tanulás szempontjából nem, de állás szempontjából sem.


Ez a véleményem.

2010. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
földrajz lenne a fő szakom, a biosz csak a kiegészítő.
2010. máj. 15. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell azért annyira lebeszélni róla. Tanárok kelleni fognak, tehát valakinek muszály lesz annak tanulni :S
2010. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!