Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemen nézik az orvosi...

Az egyetemen nézik az orvosi igazolás valódiságát?

Figyelt kérdés
Egy tárgyból sok lett a hiányzásom és az egyik napra szeretnék egy igazolást csinálni. A haveromnak van egy, csak a nevet meg a dátumot kell javítani, meg persze az adatokat. De olvastam valami olyat, hogy TAJ alapján kiderül, ha nem valódi, csak kérdés, hogy ezzel foglalkoznak e.
2017. máj. 3. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem kérnek orvosi igazolást hiányzásról, szimplán ha túllépted a megengedett hiányzást buktad a tárgyat, hiába van orvosi igazolásod. Eddig azt hitem ez minden egyetemen így működik :D Amúgy pl ha vizsgahiányzást kell igazolni nem néznek utána, csak ha feltűnő, hogy házilag gyártott vagy valamit utólag írtak át, akkor felhívják az orvost, hogy tényleg állított-e ilyen igazolást ki.
2017. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk azt mondták az oktatók, hogy nem kérnek igazolást, mert ők is tudják, hogy az az egyetemista, aki nem tud orvosi igazolást szerezni, az életképtelen, szóval nem is kérnek. Megadják, hogy 2-3-t lehet hiányozni max, és ha túllépted akkor bukta. Viszont nem hinném, hogy ellenőrzik, ha nem ránézésre is gagyi az az igazolás
2017. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk van olyan h lehet vmennyit hiányozni + mellette igazolással orvosi hiányzás kórház stb(persze ebből is van limit). vagy igazoltan verseny miatt , de sztem ezt alaposan átnézik...
2017. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!