Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindenkinek megjött már a...

Mindenkinek megjött már a felvételi értesítő (csak nekem nem)?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 16:32
 1/2 Emese 2002 ***** válasza:
Nekem már igen. Elutasító leveleket már kaptál? Van olyan suli ahonnan nem kaptál elutasító levelet mert akkor valószínűleg ott bent vagy. A tanácsom az hogy minél hamarabb érdeklődj az adott iskola titkárságán, mert elvileg rég itt kéne lennie az értesítődnek. (Ha az összes iskolából elutasítót kaptál akkor pót felvételi, de ez más tészta.) Hova mennél tovább tanulni?
2017. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kaptam már elutasítót, de ott tudtam h így lesz, mert nagyon rossz lett a szóbeli. A titkárságot is hívtam, annyit mondtak kedden, h legyek türelemmel, mert 26-án postázták az összeset (de annak már egy hete...).

Köszönöm a válaszod! :)

2017. máj. 4. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!