Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A középiskolás felvételi...

@Bia kérdése:

A középiskolás felvételi értesítőket máig kellett kiküldenie az iskoláknak, de én nem kaptam semmilyen levelt. Ez azt jelenti, hogy felvettek és csak valami probléma volt, vagy biztos, hogy elutasítottak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
az iskola honlapján ott az azonosítód? Ha igen felvettek, ha nem akkor nem.
2017. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az iskola a honlapjára nem írta ki a végleges jegyzéket, csak az ideiglenest. Szerintem nem állok túl jó helyen, ezért fontos számomra a levél. Egyetlen reményem, hogy van ismerősöm, aki ma mögöttem állt és most abba az iskolába jár.
2017. ápr. 26. 16:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a "ma" az véletlen....
2017. ápr. 26. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Szabad tudni,hogy melyik suliba jelentkeztél?
2017. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze. Pécsen a Babitsba.
2017. ápr. 26. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Küldenek levelet ha felvesznek meg ha elutasítanak is. Ha nem kaptad még meg akkor a postán keveredik éppen valamerre.
2017. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igaza volt annak aki előttem írt, vagy a posta késik, vagy ha meg adtál e-mail címet lehet h oda küldték
2017. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!