Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma ellógtam az utolsó órát...

Ma ellógtam az utolsó órát ami kémia volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azért mentem el kémiáról mert anyának anyák napi és névnapi ajándékot szerettem volna venni. Azért az utolsó órában mert 4-kor haza kellett mennem mert mentünk a most épülő házunkhoz ezért siettem is haza. Egész végig ott voltunk. Most értünk haza. És ilyenkor már nem nagyon megyek sehova. És ahol lakok ott nincs olyan sok bolt. Ez volt az első lógásom, de nem jött be nagyon..beírtak hiányzónak. Azért nem gondoltam hogy nem ír be mert a tanr nem is figyeli ezeket. Soha! Csak most úgy látszik.. :( Arra gondoltam hogy elmondom anyának és akkor jobb lesz, mert tud írni igazolást. De félek hogy megharagszik rám.. Légyszi segítsetek. Mit csináljak. És anyukák, apukák, is írhatnak, de az én kor osztályom is írjon légyszi

Lány és 14 éves vagyok.



2017. máj. 4. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki. Ha màr neki akartál kedveskedni,nemhiszem hogy nagyon megharagudna. Vagy esetleg ha normalis a tanárod akkor vele beszeld meg.
2017. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg apukáddal, hiszen akkor anyukád meglepetését sem rontod el és igazolást is tudsz szerezni tőle. Később persze elmondhatjátok neki :D
2017. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 igazolatlannak lesz bármi következménye?
2017. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első:Köszönöm, először inkább a tanárral próbálom, ha nem megy akkor elmondom anyának. Második:Ezzel az a baj sajnos hogy a szüleim elváltak, pedig általában az apák engedékenyebbek :( Harmadik:Remélem nem, de szeretnék biztosra menni. MMindenkinek köszi a gyors reagálást :)
2017. máj. 4. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy először elmondod a tanárnak, hogy lógtál, aztán ha nem tetszik neki, akkor az viszed igazolást, hogy nem is.
2017. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!