Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült az idei...

Kinek hogy sikerült az idei magyar érettségi? Elég volt a 4 óra?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen jól, 90%-ban reménykedek de elég a 80 is. A 4 órával meg nincs baj, inkább azzal, ahogy azt felosztják. 90-150 helyett jobb lenne a 120-120. Az elsőre túl kevés volt az idő, a másodikra meg feleslegesen sok. Ha ennyit még változtatnak rajta jövőre akkor teljesen korrekt lesz, de így is megoldható.
2017. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első részre kevés volt az időm,így nehezen ment. A 2.teljesen rendben volt, volt időm piszkozatra,és nyugodtan,lassan,figyelve át is tudtam másolni, így maradt kb háromnegyed órám,vagy még több
2017. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
Rengeteg volt a 4 ora. Elso reszre is eleg lenne mondjuk 75 perc meg a masodikra is joval kevesebb. Marhara untam mar az elso resznel magam. Masodiknal is unatkoztam vagy egy ora hosszat, es meg igy is hamarabb jottem el
2017. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég -
2017. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!