Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megárt, ha napokig csak tanulok?

Megárt, ha napokig csak tanulok?

Figyelt kérdés
Szóval 10 napig energiaitalon,kávén és cigarettán élek alig alszok( két naponta 8 órát) és órákat tanulok. Lehet belőle komolyabb bajom hosszútávon? Csináltam már ilyet,de érzem hogy egyre rosszabbul bírom félek nehogy koffein mérgezést kapjak vagy valami szívbetegséget. Ennyit kéne kibírni aztán minden könnyebb lesz. Hosszú történet hogy miért kerültem ilyen helyzetbe. Ja mellette dolgozok is heti 20-25 órát sajnos.
2017. máj. 8. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé. Nem ér annyit...
2017. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chtt ***** válasza:
100%

Az, hogy órákat tanulsz, biztos nem árt meg, de az, hogy 10 napig energiaitalon, kávén és cigarettán élsz, plusz ehhez alig alszol, nagy eséllyel nem tesz jót. Bizonyára te tudod, miért szükséges így csinálnod, nekem anno heti 50-55 órai munka mellett energiaital, cigaretta és kávé (inkább teázom, de azt sem mértéktelenül) nélkül is sikerült elvégeznem az egyetem kiegészítő szakát... és igen, tanultam is, vizsgaidőszakban nem is keveset (és egyáltalán nem vagyok valami ragyogó tehetség, sima átlagtanuló voltam mindig is - nem túl hülye, nem túl okos).


Az elsővel értek egyet: egyszerűen nem ér annyit...

2017. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igy marhara nem eri meg ez az egesz. A tanulas se hatekony igy. Tobbet er, ha kipihened magad es ugy fogsz hozza. Attol, hogy felporgeted magad, de kozben ki vagy merulve nem fog fogni az agyad egyaltalan. Hosszu tavu memoriaba nem.fog atkerulni a cuccos, csak ha pihensz. Masreszt meg igy szeo kis idegosszeroppanast is lehet kapni, ha csak az enyhebb kovetkezmenyeket nezzuk. Ket het korhaz. Kell ez neked? De szivproblemak is siman elojohetnek, ajulas, szivritmuszavar, szivvroham, barmi...

Nem er ennyit az egesz. Egeszseged csak egy van

2017. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!