Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemen az egyik csoportt...

Az egyetemen az egyik csoporttársam irritál. Hogyan tudja ilyen lazán venni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Egy hétre berak magának 3 vizsgát, ráadásul egymást követő napokra, és előtte van 4 napja tanulni, de közben dolgozik, barátjához megy hétvégén. És ki kell olvasni kötelező olvasmányt, 4 verset tanulni, 6 tételt átolvasni (mert már vettük őket tavaly), akkor 20 oldal tanulnivaló van másik tantárgyból. A harmadikból meg 6 tétel. Én vagyok csak olyan, hogy szeretem elosztani és normálisan felkészülni?
2017. máj. 9. 13:59
 1/5 A kérdező kommentje:
ja megy egy beadandót is kell írni. És nem hogy neki állna, még csavarog a városban
2017. máj. 9. 14:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

sikerülnek is neki a dolgai egyébként?

mert ha igen, megértem, ha zavar, én sem szeretem, ha más kevesebb tanulással hozza ugyanazt, ha nem a jobb eredményt -ez irigység, ezt meg kell tanulni kezelni.


ha nem sikerülnek neki a vizsgái, és bukdácsol, te pedig aggódsz érte, az is teljesen érthető, de inkább ne figyelj rá, ha nem tudod megváltoztatni a helyzetet :)


nem csak te szereted elosztani és normálisan felkészülni, de minden embernek mások a prioritásai.

2017. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ő a szoba társam is, és kicsit zavar a stílusa, a nemtörődöm puffogó, mély hangja, beszéde. Olyan mintha folyamatosan engem oltana azzal, hogy én meg mennyit készülök. Ő mindig azt válaszolja, hogy ő leszarja, összevágja aztán csá... kiráz a hideg a hülye mondataitól. Amúgy sikerülni szoktak neki a dolgok, vagy azért mert párszor átolvassa és igaz hamis a zh, így könnyű még betippelni is. Én meg töviről hegyire megtanultam még azt is. mindkettőnknek ötös lett. Aztán volt olyan, hogy ha nem súgok neki, vagy más, akkor rosszabb jegyet kap, de mindig megússza és áltaában ötöst vagy négyest.
2017. máj. 9. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Verset kell tanulni? Kötelező olvasmány? Milyen egyetem ez?
2017. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pedagógia kar
2017. máj. 9. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!