Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy csoporttárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy csoporttársam az egyetemen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem beszélgettünk még egymással, de nagyon tetszik a lány. Észre vettem régebben is, hogy amikor pár méterre állok töle akkor néha felém néz. Még nem volt barátnőm, tőlem 3-4 évvel fiatalabbaknál próbáltam, de valamelyik buta, valamelyik meg még nem tudja eldönteni mit akar, és van a barátzóna.

Hogyan közeledjek ehhez a lányhoz? Mit csináljak?



2016. okt. 13. 21:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, az kimaradt, hogy nem vagyok az a bulizós fajta. Tehát nem csajozni akarok, hanem azt a lányt.
2016. okt. 13. 21:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előbb láttam egy kérdést, hogy valaki leült egy csaj mellé az előadóban és megcsókolta, mit tegyen, mert ezután kirohant. Esetleg kipróbálhatod ;)


Amúgy szerintem próbáld kideríteni, hogy van-e barátja. Aztán küldj valami vicces üzenetet és hívd el randira :) (persze csak, ha nincs).

2016. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs barátja. Egy közös ismerősünkkel beszélgettem, nagyon jóban vannak, és ő mondta, hogy nincs senkije.

Milyen vicces üzenetekre gondolsz?

2016. okt. 13. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Off: Ú 2-es linkelnéd azt a kérdés,csak érdekel,köszi :)
2016. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért küldenél neki üzeneteket, ha majdnem minden nap együtt vagytok? Ülj le mellé óra előtt/után. Szólítsd meg valamilyen egyetemmel kapcsolatos dologgal, stb.
2016. okt. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi, nem írtam hozzá kommentet és nem találom, de valahol a kiemeltek között volt tegnap ...
2016. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyszerű...
2016. okt. 15. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!