Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy csoporttársam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csoporttársam az egyetemen akiről tudom, hogy meleg, hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Mikor először találkoztunk már akkor szemeztünk, aztán pár másik alkalommal is. Egyszer egy közös barátunk közreműködésével találkoztunk és beszélgettünk egy kicsit, szimpatikus volt. Aztán vizsgák előtt odamentem hozzá és kicsit beszélgettünk. Úgy érzem tetszek neki, viszont itt a nyár, tudom, hogy hogy hívják őt, hol lakik de azért nem szeretném Facebookon hozzáadni, az nagyon átlátszó lenne... Ti mit tennétek?
2015. máj. 20. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Menj oda hozzá,és hivd el vacsizni,vagy egy sörre vagy hasonlóra.

Sajnos a melegek félénkek,nem nyitnak egymás felé,így tedd meg te az első lépést.

2015. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez egyáltalán nem különbözik attól, ahogy a csajok meg a faszik csinálják: Izgulj, mint az állat, kérd el valakitől a számát, aztán hívd fel valami kamu szarsággal (kérj el tőle valami jegyzetet, és hálából hívd meg valamire és kész a beszélgetés)! :D Onnantól meg majd látod, hogy mi van! :)
2015. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és amúgy meg nem mindegy, ha átlátszó?! :D Ha nem akarod, hogy megtudja, akkor soha nem fogtok összejönni! :D (2. hsz voltam)
2015. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt már vége van az egyetemnek :( szeptemberben találkozhatunk legkorábban
2015. máj. 20. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el bulizni, vagy esti séta / borozgatás.
2015. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
nézzetek meg egy animét közösen
2015. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz, ha átjátszó, mert csak neki tűnne fel. És nem ez a célod?
2015. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Célszerű hátulról!
2015. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!