Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát lenne érdemes...

Milyen szakmát lenne érdemes így megtanulnom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,jövőre végzek az érettségivel. 4,7-8-as átlaggal rendelkezem,szeretek csapatban dolgozni.

Van egy asztalos szakmám,amit időközben megbántam,mert nem érdekel ez a szakma.. :( Vékony srác vagyok és nem valami izmos,de ezt kompenzálja a szorgalmam.

Mentőtiszt/orvos szerettem volna lenni,de színtévesztő vagyok,így ez KIZÁRT.

Utána rendőrtiszt szerettem volna lenni,de sajnos egy hát műtétem miatt ez se lehetek,ahogy katona se.

Mit érdemes most elvégezni? Jó kommunikációs készséggel rendelkezem,érdekel pl. a film készítéssel kapcsolatos dolgok is,de a rendőrség is..de hát a rendőrség kizárt...mit ajánlotok?Akár felsőoktatás is játszik,hisz nincs vészesen rossz átlagom illetve próbálok még javítani.



2017. máj. 10. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

ezt neked kéne eldönteni, ajánlom a felvi oldalát ott minden szak levan írva részletesen, mazsolázz még van időd...


mérnöki?

2017. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!