Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megtanulnom az érettségi tételeket, hogy "tájékozottabb" legyek?

Figyelt kérdés

Csak szakmát szereztem, és abban is dolgozom.


Azonban úgy érzem, hogy hiányzik valami az úgymond "általános műveltségemhez". Ezért találtam érettségi tételeket, amivel szintre hozhatnám magam... Szerintetek?


2016. júl. 27. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek így nem lenne sok értelme. Egyrészt mert így konkrét cél nélkül tanulni nagyon nehéz, másrészt ha sikerül is sokat bemagolnod, nagyon hamar el fogod felejteni. Én 2 lehetőség közül választanék. Ha vannak olyan témák, amik különösen érdekelnek, foglalkozz azokkal többet. Olvass sokat, járj színházba, nézz számodra érdekes dokumentumfilmeket...stb. Így sokkal tartósabb tudásra teszel szert. A másik,h ha már megtanulnád a tételeket, akkor szerezd meg a bizonyítványt. Így tudást, új ismerősöket és egy magasabb végzettséget is szerzel. Keress egy estis v távoktatásos gimit, 2 év alatt le lehet tenni az érettségit.
2016. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!