Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van, aki emeltezett most...

Van, aki emeltezett most angolból?

Figyelt kérdés
Nektek hogy sikerült? Én a listeninget es a nyelvhelyességet nehéznek éreztem :(

2017. máj. 11. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A listeningnél nekem is fülelnem kellett 1-2 helyen, de az nekem jó lett. Nekem a writing volt nehéz, mert az első feladatban ugye 150 szó a maximum, én meg írtam 210-et, de ugye az pontlevonás. Úgyhogy fél órát ültem még felette, hogy na most akkor mit húzzak át. Meg is ölte a sok kihúzás a szövegemet teljesen, meg csúnya is lett nagyon. Hát ez van :D
2017. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Reading az nagyon egyszeru volt. A nyelvhelyessegben a selfies feladat picit kocsog volt, de azert meg lehetett oldani. A listeningnel pedig szerintem amikor a vagy b vagy ab -t kellett valasztani az nehez volt. Mondjuk lehet nem lett volna ennyire nehez ha valamelyik erettsegizo nem nyikorok eppen a szekkel a masodik lejatszasnal :D
2017. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem amúgy a Darwinos lehet, hogy rossz lett, mert valahogy mindkétszer akkor sikerült elbambulnom, amikor a madaras részt mondta. Meg gyanús az is, hogy sehova se írtam C-t.
2017. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Én úgy érzem hogy egész jó lett, de majd meglátjuk. :D A listeningből nekem az a feladat volt kicsit nehéz, ahol el kellett dönteni hogy az állítás igaz, hamis vagy nem említi a szöveg. Meg a nyelvhelyességnél az utolsó, ahol a felesleges szavakat kellett megtalálni.

Remélem azért meglesz a 85-90%

2017. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!