Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha tavasszal megcsinálom...

Ha tavasszal megcsinálom angolból a középszintű előrehozott érettségit, és ősszel pedig az emelt, szintén előrehozottat, akkor csak az emltszintű eredményét nézik vagy lehet választani a kettő közül h melyiket nézzék?

Figyelt kérdés
Mintha olvastam volna vmi ilyet, és arra lenné kíváncsi, h igaz-e?

2017. jan. 25. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Olyasmit nem olvastál, hogy "a szó elszáll, az írás megmarad"? Amit itt válaszolnak majd, az mind csak szóbeszéd (akkor is, ha látszólag írásban jelenik meg...). Az ilyesmit hivatalos forrásból kell kideríteni.


oktatas.hu

2017. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Mivel mind a kettő a TE eredményed, mind a kettő a TE teljesítményed, és két KÜLÖNBÖZŐ SZINTről van szó, igen a jobbat fogják nézni. Természetesen kivétel, ahol az emelt a kötelező, de átlagba ott is a jobbat fogják, csak felvételitátgyként fogják mindenféleképpen az emeltet. Az emeltért járt nyelvvizsgát akkor számítják be, ha a plusz 50-et nem, azaz olyan szakokon, ahol nyelv nem felvételi tárgy.
2017. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt fogom csinálni, csak jövőre, és ha jól tudom, akkor majd azt számítják be, amivel több pontod lesz. Azt hiszem.
2017. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!