Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezős diákok! Aki tanulás...

Levelezős diákok! Aki tanulás mellett dolgoznak, mit dolgoztok és hol? Heti hány órában? Tudtok mellette tanulni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az első sulimat nappalin csináltam, mellette heti 24 órában tanítottam nyelveket. Aztán a másodikat levelezőn csináltam, péntek-szombat jártam be, és heti 4 napot 8 órában dolgoztam (szintén oktatás). A harmadikat most gyerekek és heti 15-20 óra munka mellett csinálom levelezőn. A tanfolyamok délután és este vannak, néha hétvégén, ezeket jól tudtam kombinálni a sulikkal. Ami még jó volt közel 10 évig, az a vendéglátás, szintén többnyire éjszakai munka, így a délelőtti órákra be tudtam járni még nappalin is.


Hogy te mit dolgozz, nem tudom, ehhez mesélned kéne még magadról és hogy mit is szeretnél tanulni.


Lehet tanulni így, de nem könnyű. Alvásból nincs sok.

2017. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!