Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 86%-os biosz emelt jónak számít?

86%-os biosz emelt jónak számít?

Figyelt kérdés
Tavaly nem vettek fel orvosira, ezért idén jelentkeztem újra érettségire bioszbol és kémiából. De a bioszt eléggé elhanyagoltam és valószínűleg a 86%-nal nem tudnék jobbat írni. Ezért úgy gondoltam hogy azt már hagyom, nem megyek be és a maradék időmben a kemiara koncentrálok. Szerintetek?

2017. máj. 12. 11:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
87%
Szerintem nagyon szép eredmény, ne add fel, lehet, hogy alacsonayabb lesz a ponthatár is és akkor bánni fogod, hogy hanyagoltad
2017. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Jedwardlove ***** válasza:
86%
Szerintem a 86 az nagyon jó! Én 80ért a két kezem összetenném idén, de nem látok rá sok esélyt... Ne hanyagold el, meg tudod csinálni. Főleg ha már befizetted felesleges tényleg kidobni azt a 30.000-t vagy nem is tudom mennyit az ablakon.
2017. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
86% emelten? Az nagyon szep eredmeny foleg bioszbol.
2017. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Most mi van? :D Nyilván tisztában vagy vele, hogy orvosira felvennének egy 86 százalékos biosszal, szóval most ezt azért kérdezed meg, hogy mindenki elmondja, hogy full jó vagy, vagy komolyan nem vili, hogy 86-tal simán bent leszel, főleg, ha a kémiád jobb lesz? Miért nem lehet egyenesen megmondani, hogy bátorítást és megerősítést vársz, senki nem fogja leharapni érte a fejedet.
2017. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kedves utolsó, sajnos egyáltalán nem biztos hogy felvesznek, főleg hogy a tavalyi kémiám nem lett túl fényes (68%). Egyszerűen tényleg úgy érzem hogy a bioszt ennél jobbra most nem tudnám megcsinálni és csak az időmet pocsékolnám ha tovább foglalkoznék vele. Ezért írtam ki a kérdést hogy lássam mások mit gondolnak erről. Illetve mivel most változtatnak az érettségiken és ahogy olvastam nem voltak túl nehezek, tényleg nem tudom hogy idén milyennek fog számítani a 86%.
2017. máj. 12. 15:32
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Miért pont 86? Írj több próbát és nézd meg a mintafeladatokat, maximum a kémia lesz az erősebb, és annyi. Gondolom, már sokkal jobban állsz kémiából 68-nál, és 74%-kal már duplázva is bent lennél Pécsen.
2017. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
De persze, biosznak ez tökéletes, ha előkészítőre nem akarsz bejárni, hogy a kémiara készülhess, de megírni bemész, ez teljesen rendben lesz.
2017. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Én is igy vagyok mint te. Tavaj egy ponttal csúsztam le.

Nekem is 96 a bioszom ezt októberben tettem le, a kémiám meg 64 összesen pedig 437 pontom van. Hát remélem elég lesz. Én most májusban már nem érettségizem.

Nem tudom neked milyenek a tanulmányi pontjaid, de ha 430 440 közt vagy akkor szerintem nyugi. Ird meg azt a kémiát, és okés lesz. Bioszból amugy is 86 felett teljesiteni em csak azon múlik milyen a tudásod, hanem hogy épp aznap milyen napod van mennyire tudsz figyelni, milyen butaságokat rontasz el, amit egyébként meg nagyon jól tudsz, érted, egy 90 + hoz szerencse is kell . :)

2017. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
86 *
2017. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak én tudnék ennyit írni! Nagyon jó eredmény!
2017. máj. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!