Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az plágium ha évfolyamdolgozat...

Az plágium ha évfolyamdolgozatban leírom a saját véleményemet az adott témáról, de azt vagy hasonlót valaki valamilyen műben már korábban leírta?

Figyelt kérdés
Elvégre nem volt időm elolvasni az összes létező szakirodalmat és olyan véleményt formálni amit még soha senki az életben nem írt le. Amiket felhasználtam azokra mind hivatkoztam, de attól még lehet, sőt szinte biztos, hogy van olyan könyv vagy cikk ami megegyezik az én gondolataimmal csak éppen nem tudom melyik az.
2017. máj. 14. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy két embernek hasonló véleménye legyen egy témáról az óhatatlan. De azért egyforma véleményt is száz meg százféleképp le lehet írni. Attól függően hogy hogyan fogalmazol, milyen formában vezeted le a gondolatsort, milyen példákat hozol a másikhoz képest, stb, azért ezek alapján meg lehet állapítani hogy valakinek a véleményét másoltad, vagy magadtól fogalmaztál meg valakiével egyező véleményt.
2017. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!