Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a szóbeli...

Mennyire nehéz a szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Természetesen tanulok rá ( így ahogy szokták mondani nem lesz semmi gond ), de mi van ha 1 tétel nem megy annyira? Tudok róla beszélni, de csak mondjuk 3 percig, akkor is újat huzatnak ? Vagy az már elég a minimális pontszámhoz ?

2017. máj. 14. 23:55
1 2
 1/12 Roflkopter ***** válasza:
100%
Könnyű, a tételek nagy részéről ugyis tudsz beszelni a forrás alapján h közöd nincs hozza . Újat húzni meg nem éri meg mert fele pontról indulsz es ugy vettem eszre mindenkit atrugdosnak szóval bukástól nem kell parazni
2017. máj. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Iskolafüggő. Hiszen a saját tanáraidnál fogsz érettségizni. Kicsit elnézőbbek lesznek a szokottnál.
2017. máj. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
En 1db tetelt se tudtam es meglett a 2es.
2017. máj. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire. Életem legkönnyebb vizsgája volt. Egy felelés rosszabb volt év közben.
2017. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én meg az egyetem után is úgy voltam vele, hogy életem legnehezebb vizsgája volt, mert egyszerre sok tantárgy.
2017. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdezget a tanár akkor még, meg szoktak forrást is adni, ami segíteni tud; amúgy igen, ha nem érsz el annyi pontot, hogy meglegyen a kettes, akkor újat huzatnak, de már 3-asról indulsz, tehát második tételhúzás után már csak 3-as lehet a legjobb jegyed maximum; 4-est meg 5-öst már nem kaphatsz, ha fullra elmondod a második kihúzott tételt sem. Amúgy nem vészes.
2017. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy indul hármasról, maradjunk annyiban, hogy nem értesz hozzá, 6-os.
2017. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nekünk azt mondták; mondjuk amúgy voltak elég idióta követelmények. De ez külön csak az iskolára szabva. Majd esetleg leírom, de inkább privátban.
2017. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Milyen 3asról indulsz b+? :D:D Akkor ha nem mondasz 1 szót se akkor megkapod a 3ast, mert arról indulsz.. Mindig 1esről indulunk.
2017. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
"3-asról indulsz, tehát második tételhúzás után már csak 3-as lehet a legjobb jegyed maximum" - Ez így van akkor is, ha itt egyesek nem hiszik el.
2017. máj. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!