Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az angol középfokú érettségin...

Az angol középfokú érettségin a szóbeli mennyit tud javítani az írásbeli által megszerzett jegyen?

Figyelt kérdés
Előrehozattam egy évvel az érettségit, és az eddigi, nem hivatalos javítókulcsok alapján +- 80%-ot számoltam (az íráskészség nélkül, ami szerintem jó lett). Ha esetleg mégsem lenne meg a 80% az egész írásbelin, akkor mennyire tudja egy jó szóbeli feltolni a jegyet?

2017. máj. 11. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ez konkretan egy ket alapmuvelet elvegzese utan megvalaszolhato kerdes a tetszoleges szazalekokat hasznalva. Erettsegi eveben csak nem okoz gondot :).
2017. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Az én fiam is előrehozottan vizsgázott belőle,az írásbeli 80% fölött volt bőven,de szóbelin sajnos lehúzta 77-re.Egyébként is borzasztóan izgulós,ráadásul 2.lett volna a sorban,de nem jött el az első gyerek a vizsgára,így meglepiként ő kezdett,ez aztán végképp betett neki.Én is azt gondoltam alapvetően,hogy szóbelin(szinte) már csak javítani lehet,de sajnos nem mindig és nem mindenkivel van így.
2017. máj. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Százalékosan már nem emlékszem, de nagyon sokat számít a szóbeli. Fel tudja húzni akár egy jeggyel, de ha nem csíp a tanár, akkor le is...

Engem pl. nem bírt az angoltanárom, és hiába szóbeliztem úgy, hogy utána kezet fogott velem az angol szakos vizsgaelnök, lehúzta négyesre a végét. Na de, ilyen veled nem történhet meg, nyugi! :D

A törit meg felhúztam ötösre, négyes írásbeli után.

Szerintem, abszolút fel tudod tolni, csak ne izgulj!

2017. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!