Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 nap alatt fel lehet készülni...

1 nap alatt fel lehet készülni egy képzés záróvizsgájára?

Figyelt kérdés

Lassan és nehezen tanuló vagyok, sosem hagyom utolsó pillanatra.

Még az alapszakomon volt egy hét, amikor 8 zh volt, akkor tanulgattam utolsó pillanatban és elég sikeresen, de amúgy nem.

Most 40 óra munka mellett végeztem el egy technikusit, ami az alapszakot kiegészítette.

Nem minden órára tudtam bejárni, figyelni meg pláne nem. Ha szárazan adják le az anyagot, számomra semmit se ér viszont jegyzetekből megtanulom tök jól.

Összeszedett tananyag NINCS. A szóbeli tételket dolgozták ki előző csoportok nagyon bően, 244 oldal, pár régi modulzáró van fent (nem a záróvizsga) és néhány egyéb dolog. Nincsenek ppt-k vagy egy tankönyv...

Ha figyeltem volna órán se lenne sokkal több anyagom, nem jegyztelésre épülő órák voltak, mások is keveset írtak.


A tudásom jelenleg 10-20%.


Magánéleti dolgok miatt padlón vagyok.


A vizsga előtti közvetlen nap szabadnap, akkor kellene fentiek alapján tanulnom.


Majdnem kétszázezer forintom van a képzésem, iskolarendszeren kívüli.


S.O.S.!!!!


2017. máj. 16. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
1nap alatt esélytelen.. max ha minden részből csak egy kicsit tanulszmeg, de rengeteg a 244oldal..
2017. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!