Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első vezetési óra (rutinpálya)...

Első vezetési óra (rutinpálya) után oktatóváltás?

Figyelt kérdés

Ma voltam vezetni elsőnek rutin pályán, és borzalmas volt. Tény, hogy a nulláról indultam, de azért vagyok ott hogy tanuljak. Az oktató akinél vagyok, egy másik oktató ajánlotta, akihez eredetileg menni szerettem volna, de mivel sok tanuló volt nála, így nem vállalt el, s így ajánlotta ezt a másikat. Szóval ez az ember, úgy érzem abszolút türelmetlen, ha valamit nem értettem, megkértem mutassa meg másodjára már kiabált, hogy miért nem figyelek jobban. Teljesen ledegradált, azt mondta, hogy húsz éve oktat, de ő még nem találkozott olyannal aki ennyit szerencsétlenkedik, meg hozzátette, hogy ő nem hiszi el, hogy én nyáron államvizsgázok. Ja meg hogy, sok pótórára lesz szükségem. Amikor már nagyon betelt a pohár, elsírtam magam, majd miután összeszedtem magam elmondtam neki,hogy én nem vagyok ehhez a stílushoz hozzászokva, és hogy több türelmet várok el. Erre azt mondta, hogy nyugodtan lehet más oktatóhoz is menni, mert neki ilyen a természete. Majd ez után azt mondta tartsunk szünetet. Legszívesebben ott hagytam volna a pi.csába, de maradtam végül. Amikor visszajött, mondta hogy nyugodjak meg, és lazítsak kicsit. Utána már visszavett magából, teljesen korrekten viselkedett. Itthon egyenlőre nem merek semmit mondani (szüleim fizetik a jogsit), hogy már az első alkalommal balhéztam, meg ha oktatót is váltok, a többi oktatót se ismerem, semmi garancia nincs rá, hogy a következő jobb lesz. Tény, hogy béna voltam, de nem tudom első óra után mit vár el tőlem. Nagyon felháborít, hogy ennyi pénzt befizetünk, és ez van.

21/L


2017. máj. 17. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a végére stílust váltott, én még egy órára elmennék a helyedben hozzá. Lehet, hogy személyes gondjai vannak, stb. Tudom, hogy ez nem ok a bunkóságra, de mindenkinek lehet rossz napja. Ha viszont a következőn is ilyen köcsög, gondolkodás nélkül otthagynám és keresnék valaki mást. Van egy csomó oktató, valaki biztosan elvállal majd :)
2017. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még egy-két alkalommal menj hozzá, lehet, hogy csak iszonyat rossz napja volt.


De ha megint megengedi magának ezt a stílust, akkor mindenképp válts! Nekem is ilyen volt az oktatóm, és megbántam, hogy nem váltottam.

2017. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mi a fene ***** válasza:
Sajnos kevés a jó oktató, de ha nem változtat a stilusán, hagyd ott. Az meg nem válasz, hogy nem hiszi, hogy államvizsgázol. De fogsz, ebből is látszik nem vagy hülye, de a vezetés egy egész más világ. Van olyan diplomás, aki meg se próbálja, mert nem tud töbfelé figyelni.Kitartás !
2017. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg -mint az oktatók 99%-a- meg akart volna fektetni. ( Remélem nem sikerült neki... :) )


Ha tetszik nekik egy nő, akkor ezt szokták csinálni, elkezdenek szemétekdni vele, leszólni, degradálni, hogy milyen ügyetlen ,sotoba stb. Ettől sok lány kétségbe esik, hogy oda a nagy álom, jaj nem lesz jogsi, mindenki előtt égni fog,hogy nem sikerült neki.

Ekkor oktatóbácsi visszavesz és előadja a jó rendőrt, hogy majd ő segít, ekkor a lányok nagyon megörülnek hogy mégsem szemét, rendes ő és nem akarják elveszíteni a jótevőjüket, ezért gyakran könnyebben kaphatók egy kis furulyára vagy szexre.


Szóval mindenkinek azt javaslom ha ilyen az oktató, akkor szólni neki, hogy ácsi, anyukádat alázzad óránként több ezer forintos díjért! Itt áll meg! Órát nem írom alá, központba be és panaszt tenni ellene. Akár még a felügyeletnél is.


Nehogy már fordítva üljön a lovon. Te fizetsz neki, nem keveset, ezért cserébe legyen türelmes, normális. Ha nem képes rá, akkor menjen darukezelőnek, ott csak saját magát kell elviselnie!

2019. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!