Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akik oktatót váltottak:...

Akik oktatót váltottak: mennyi idő telt el, mire a másik oktatónál vezethettetek? Van erre v. mi szabály, hogy mennyi idő telhet el? Ha én azért, mert nem adnak át időben, kicsúszom a 2 évből, akkor valahol reklamálhatok?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet hosszú.... Bocsánat érte!

Iskolát nem, csak oktatót szeretnék váltani. Fél éve, hogy kértem a régi oktatómat, hogy adja le a kartonomat (2x buktam nála. Ez annyira még nem is zavarna, noha a legrosszabb a mutatója, de a viselkedése, mi szerint ő egy felsőbb rendű valami és én bek.phatom- párszor bemutogatott, beszólogatott...- már nem tűrtem tovább. Arról nem is beszélve, hogy mind a két vizsgám előtt bekrepált az autója, az elsőn éppen tudtam azzal menni, a másodikon már egy idegen autóval kellett mennem). A vizsga után a volt oktató le is adta a kartont és ő volt felháborodva. Most esett úgy, hogy tudnám folytatni a vezetést egy másik oktatóval. Nem én, de a párom beszélt az autós iskola fejével, aki azt mondta, hogy májusban érdeklődjünk. Ellenben egy barátunknak már azt mondta, hogy szeptembernél hamarabb ne számítsak oktatóra.... Most 1 éve, hogy a kreszt letettem. Félek, hogy kicsúszom az időből. Így is elég sok ment már el erre anyagilag. Két havonta indít tanfolyamot az iskola, van is rá jelentkezés bőven. Nyilván nem akarok akadékoskodni sem, hogy magam kérdezzem meg, hogy is van ez, mert kereken megmondta a nő, hogy májusban érdeklődjünk, de rettenetesen ideges vagyok, itt rágom a körmöm májusig.. Szeretnék tapasztalatokat olvasni, mert ez a bizonytalanság kikészít. Fontos lenne a jogosítvány, aminek az okát tudta a volt oktató is és a jelentkezéskor elmondtam az autós iskolában is.



2017. ápr. 24. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hét sem volt,egy nyugdíjasra cseréltem a régit,ő hívott mikor tudok menni.Az iskolavazetőnek jeleztem,mert nála szerettem volna folytatni,de ő tele van mindig,aztán másvalakivel,de az lelépett,a jelenlegi így egy véletlen B opció,amit nem gondoltam hogy szükség lesz rá.
2017. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Májusban érdeklődtem, azt mondta, hogy június 6 után érdeklődjek. 6-a után mentem,és... hát éppen hogy nem mondta ki teljes egészében, hogy én vagyok a h.lye, hogy oktatót váltanék.... 2 havonta indítanak B és M kategóriás tanfolyamokat.

Sajnos a közelben ez az egyetlen autós iskola, így váltani sem tudok.

2017. jún. 10. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 2 havonta indítanak.(első vagyok)Az új oktató egy másik autósiskola tanára,de ez nem gond,ettől nem kell iskolát váltani.
2017. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!