Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit lenne...

Szerintetek mennyit lenne érdemes fogynom? Ugye nem reménytelen a helyzet? Kérlek, motiváljatok valahogy.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

(remélem jól linkeltem, nem értek hozzá túlzottan, szóljatok lécci, ha elcsesztem :D)


Szóval, ez a harci helyzet.

A nyár folyamán nem álltam mérlegre, tegnap viszont orvosi vizsgálaton voltam a jogsihoz, és 2 kilóval többet mutatott. Tudom, hogy csak 2 kiló, de nagyon rossz érzés volt, mert egyértelmű, hogy elhanyagoltam magam a utóbbi időben, minden hülyeséget összeeszek, és nem bírom rávenni magam az edzésre.

Régebben ez olyan könnyen ment, majd' minden nap futni jártam és ellipsziseztem, 1500 kcal-nál nem nagyon ettem többet, most meg olyan, mintha hirtelen 20 kiló jött volna fel rám - és csak hisztizek rajta, de tenni nem teszek ellene semmit... :S


Mondjatok valami bíztatót lécci, írhattok akár saját sikertörténetet is, azok annyira motiválóan tudnak hatni ilyenkor :)


És kérlek, ne legyetek gonoszak, lehet a kritikát úgy is mondani, ha muszáj, hogy ne lélektapicskolás legyen belőle :)(a normálisan megfogalmazott kritikát persze nagyon szívesen fogadom)


Előre is köszönöm :)


2013. júl. 26. 00:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Képről nem olyan könnyű megmondani, de ezek alapján inkább híznod kéne vagy formásodni, az én ízlésem alapján izmosodni. Vékony vagy.
2013. júl. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

ne haragudj de megkérdezhetem, hogy hány kg vagy?


szerintem ugyanis a fejedben kéne inkább rendet tenni, mert két kg ide vagy oda, úgy nézel ki mint egy auswitz-i menekült. egyél egy hamburgert vagy egy lángost a kedvemért!

vagy kettőt, hogy mind a két felkúszott kilót megtámogasd egy kicsit :D


(csak megjegyzem, hogy 165 cm vagyok és 69 kiló. és igen jól érzem magam a bőrömben. és neked is ezt kívánom kilótól függetlenül)

2013. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi, mindkettőtöknek ment a zöld kéz :)

Én is 165 cm körül mozgok, most ehhez újabban 48-9 kg társul (szóval messze van ez az auswitz-i menekültektől :D).

De persze el tudom képzelni, hogy hatvanvalahány kilósan is jól érzi valaki magát ehhez a magassághoz, és nyilván az sem mindegy, ebből mennyi az izom, és mennyi a zsíííír :)

2013. júl. 26. 01:15
 4/20 anonim ***** válasza:

[link]


keress segítséget!

2013. júl. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg szörnyű a helyzet!

Minimum 5 kilót mondok! DE NEM LE! HANEM FEL!

Minimum ennyit kellene híznod, hogy emberi formád legyen.

2013. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát, gondolom, mindenkinek más az ízlése, bár az anorexiás linket nem tudom hova rakni, olyan távol vagyok az anorexiától, mint Makó Jeruzsálemtől. Szeretek enni, ez a gondok fő forrása :)
2013. júl. 26. 01:30
 7/20 anonim ***** válasza:
13%

Nos. Akkor nekiveselkedem.


Először is, az eddigi válaszadókhoz szólnék, kiemelve az anorexiásozó, auswitzező díszpintyeket: a képen egy NORMÁLIS, KARCSÚ lány látható. A kettő kéz a kézben jár, s sajnos attól, hogy napi nyolcvanszor próbálják a zsírdisznók nyugtatni magukat azzal, hogy "jó, ha van mit fogni", a háj még nem lesz se normális, se egészséges. Pont.


Kérdező, szerintem történetesen pont jó vagy így, láthatóan nem vagy elzsírosodva, ami szuper, de az általad említett kardió mellé be lehet toldani egy kis erősítést, súlyzózást, no meg fehérjében dús(abb) táplálkozást.

Többet tudnék segíteni, ha mondjuk leírnád, hogy egy átlag napon mit és mennyit eszel, ezek után adhatok csal javaslatot neked.


Köszönöm,

Ákos


26/F

2013. júl. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, ha ezzel megsértelek, de szerintem vagy a bókokat jöttél begyűjteni, mert baromi vékony vagy, vagy komoly betegség van a fejedben.
2013. júl. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Uccsónak: Nem sértesz meg, habár nem ez a célom :)


Ákosnak (ha jól emlékszem, hogy így hívnak):


Ő volna itt a tegnapi étrendem, kb máskor is ilyesmi:


R: 30 g zabpehely vízzel felfőzve

T: egy sárgabarack

E: egy főtt tojás, mellé grillezett zöldégköret

U: egy kocka csoki :s

V: egy pohár natúr joghurt fahéjjal


Remélem, segít.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. júl. 26. 02:24
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

ööö kiszámoltam, és még úgyis, hogy naaagyon fölé becsültem, bajosan éri el a kcal bevételed az 500-at. És a legfotosabb: hol a HUSI???? :D


http://www.youtube.com/watch?v=s5kyMURvn1o

2013. júl. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!