Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan könyv, amelyben...

Van olyan könyv, amelyben megtalálhatóak kidolgozott gazdasági ismeretek érettségi tételek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén érettségizem gazdasági ismeretek tantárgyból, és érdekelne, hogy van -e olyan könyv, amelyben megtalálhatók a kidolgozott tételek. Előre köszönöm, hogyha valaki válaszol.

2017. máj. 19. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebből a tantárgyból ilyen formában még nem volt érettségi. Így gyanítom, hogy még nincs olyan könyv amire gondolsz.
2017. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én "Kozgazadagi és marketing" érettségi felkészítő könyvből tanultam.

68 tetel van benne. Kb 2ezer forint és nagykn jó!!!Mikro- makro az első 150 oldal. És szó szerint az érettségi tételek kozep és emelt szinten... meg meg plusszba mikro és makro tankönyvekből írtam ki a dolgokat. Elég pontosan leírják a követelmény e h mi kell szóval simán össze lehet keresgélni. + néhány dolgot netről szedtem

Viszont ez nem 1 hetes felkészülés.... én pénteken szóbelizem és már október óta írom a tételeket. Összesen 130 oldal lett a 20 emelt szintű tetelem. Begepeltem és bekotottem szóval most olyan mint egy tankönyv. De ez tényleg nem 5 perc munka

2017. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!