Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett diákmunk? (bp)

Egyetem mellett diákmunk? (bp)

Figyelt kérdés

Ha sikeresen felvesznek, ősztől egyetemista leszek, és az érdekelne milyen kilátásaim vannak a megélhetésem biztosítására.

Köszönet mindenkinek aki megosztja velem a tapasztalatát :)



2017. máj. 19. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Semmilyen, ha nehezedre esik begepelni Googlebe a diákmunka szót es átböngészni unalmas óráidban az első 10 találat diákmunkait Budapestre szűrve.
2017. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

sok diakmelo van pesten, br. 750 ft oraber az atlag, min 2 x 8 oraban tudsz dolgozni hetente, sokan heti 20 oraban csinaljak ( 2 x 8 + 1 x 4) termeszetesen lehet tobbe is, 25-32 ha belefer az idodbe (nem fog!) az elejen dontsd el mennyit vallalsz es tartsd hozza magad, utana mar nem lesznek rugalmasak.

lanynak ruhabolti kisegitest, telefonosat, vendeglatosat ajanlanek fiunak mehet akar pakolas is.

2017. máj. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

BME-n melyik szak?

Általában az első 4 félévben felejtős a munka a BME-n. Munka mellett nem fogod elvégezni az egyetemet, mert nem lesz időd tanulni a munka mellett.

2017. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
BME-sként felejtsd el a diákmunkát az elején
2017. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
BME-n életed nem lesz nem hogy dolgozni időd
2017. máj. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi mindenkinek (kivéve az elsőnek aki szerintem kicsit félreértette a kérdést és goromba is volt)

:c

2017. máj. 22. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen szakra mégy a BME-n belül? Mert ha mondjuk csak műszaki menedzserre, akkor lesz szabadidőd :D
2017. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én dolgoztam egyetem mellett és elég keveset kerestem, volt olyan amikor már hajnali kettőkor fent voltam és mentem a munkába, vagy véget ért a nap és lehúztam még nyolc órát egy éjjel nappali telefonos ügyfélszolgálaton. A lenyeg az, hogy elég nehéz és nekem csak nagyon kis részét sikerült a kiadásaimnak fizetni, pedig koliban laktam. Nem mindegy, hogy milyen munkát vállalsz el és mennyiért. Mindig csak olyan munkába kezdj bele, ahol fizetik a betanulásod a majd bónuszként kifizetjük ekkor és akkor szövegeknek ne dölj be.
2017. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!