Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ősszel érettségizhetek bioszbó...

Ősszel érettségizhetek bioszból középszinten? (Végzős vagyok)

Figyelt kérdés
Most erettsegiztem, de elrontottam nagyon a kemiat. Megbantam, hogy nem bioszbol mentem. Van lehetosegem osszel? Vagy csak jovore majusban?

2017. máj. 21. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van lehetőséged ősszel.
2017. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, természetesen van lehetőséged a lakhelyedhez legközelebb lévő kormányhivatalba kell majd elmenned jelentkezni. Az őszi érettségire való jelentkezés körülbelül augusztus 15-20.-ától tart egészen szeptember 5.-ig általánosságban, de azért mielőtt elmész érdemes az Oktatás.hu-n tájékozódni az esetleges időpontokról. Azt viszont tudnod kell, hogy ha rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal és jelentkezel úgynevezett javító érettségire, akkor annak már díja van 2017 tavaszi vizsgaidőszakban a vizsgadíjak a következők voltak, hogy tudjál viszonyítani:


Középszinten 19000 Ft

Emelt szinten pedig 32000 Ft


Az érettségi vizsga díjak áráról, szintén nem árt tájékozódni az Oktatas.hu oldalán mielőtt elmész a hozzád legközelebbi Kormányhivatalba jelentkezni. Sajnos a fentebb leírt vizsga díjak akár vizsgáról- vizsgára, évről-évre emelkedhetnek.

2017. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Ez igazán megnyugtatott most, mert nem szerettem volna egy evet kihagyni. Illetve ha nem is sikerulni, akkor is ott a lehetosegem májusban még egyszer neki ugrani. Viszont, ha sikerul akkor pedig ráhajtok az angolra, úgy is kell a diplomához. :) es talan egy nyelvvizsgát is osszeszedek, ami plusz pontot jelent.

A pénz legyen a legkevesebb. Vagyis persze sok, de hát számítottam rá, h nem ingyen lesz és majd elmegyek dolgozni és kifizetem az árát.

Köszönöm még egyszer nektek!

2017. máj. 21. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
A kettes elég jól leírta, egy kis pontosítás: nemcsak a kormányhivatalba lehet menni, hanem a kijelölt középiskolákba is, és nem emelkedhet tavasztól őszig a vizsgadíj, mert a január elsején érvényes minimálbérhez van kötve.
2017. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!