Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Még egyszer érettségizhetek...

Még egyszer érettségizhetek középszinten?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem angolból középszinten előrehozottan, de nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna. Meg szeretném próbálni ősszel, vagy tavasszal még egyszer, csak azt nem tudom, hogy akkor ingyenesen lehet, vagy mennyi pénzt kell fizetnem érte? Középszinten szeretném még egyszer.

2013. jún. 25. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor érettségizhetsz még egyszer középszinten, ha már a kezedben van az érettségi bizonyítvány, és akkor már pénzért. Addig csak szintemelővel javíthatsz, és azt meg ingyen.
2013. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
A szintemelő sincs ingyen, 25 000 Ft. (Idén szintemelőztem matekból.)
2013. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De, érettségi előtt ingyen van.
2013. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Amíg jogviszonyban állsz avval az iskolával ahova most jársz és ahol letetted az érettségit akkor csak szintemelőt tehetsz ami ekkor még ingyenes . Ha majd elballagsz és megkapod az érettségid magyarul a jogviszony megszűnik utána már tehetsz újra középszintűt de ez már pénzbe kerül
2013. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mumuamand, viszonylag összevissza beszélsz. Hogy fordulhat elő egymás mellett a "letetted az érettségit" múlt időben és a "megkapod az érettségit" jövő időben? Szerintem fuss neki még egyszer, ha átgondoltad.
2013. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez úgy fordulhat elő hogy az angol középszintűje már megvan megkapta a papírt erről, magyarul ezt az érettségit megkapta de rendes érettségi bizonyítványa nincs azt majd megfogja kapni ..szövegértési problémák
2013. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!