Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem pályaorientációs/pályaalkalmassági beszélgetésre hogyan öltözzek?

Figyelt kérdés
Az NKE államtudományi karára is jelentkeztem a felsőoktatási felvételin, és holnap be kell mennem egy pályaorientációs beszélgetésre, erre gondolom nem illik utcai ruhába menni, de nem is akarok kínosan túlöltözni, szerintetek mi lenne a megfelelő viselet rá?

2017. máj. 22. 14:27
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
Szia!en is arra megyek.lany vagy?en fekete szoknya es egy ing.azt viszont megkerdezhetem hogy kellett e eljárási díjat befizetni?egyik barátnőm egy másik intézménybe megy es neki kellett
2017. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Szia, fiú vagyok de szerintem akkor egy sötét nadrág meg egy ing jó lesz. Nem kaptam arról semmilyen értesítést hogy eljárási díjat kéne fizetni, szerintem leírták volna a behívóra amit küldtek.
2017. máj. 22. 16:19
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok nektek hogy ment? Kaptatok már valami eredményt? :)
2017. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Eredményt ezzel kapcsolatosan mikor fognak közölni?

Erről tud valaki valamit?

2017. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Én hétfőn voltam de még semmit nem kaptam. Kicsit aggódok ez miatt, de akikkel eddig beszéltem ők se kaptak semmit. Ti?
2017. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Én sem látok még eredményt a felvin
2017. máj. 25. 17:07
 7/39 A kérdező kommentje:
valaki lát már eredményt? :D
2017. máj. 29. 16:25
 8/39 anonim ***** válasza:

Semmi.

Szerintem az utolsó jelentkező meghallgatását követően fogják közzé tenni, pár napon/egy héten belül.

2017. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Valakinek van már valami? Én még mindig nem látok semmit sem a felvin és eléggé idegesít.
2017. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Semmi még mindig, de a jelentkezésem még aktív
2017. jún. 3. 16:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!