Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem pályaorientációs/pályaalkalmassági beszélgetésre hogyan öltözzek?

Figyelt kérdés
Az NKE államtudományi karára is jelentkeztem a felsőoktatási felvételin, és holnap be kell mennem egy pályaorientációs beszélgetésre, erre gondolom nem illik utcai ruhába menni, de nem is akarok kínosan túlöltözni, szerintetek mi lenne a megfelelő viselet rá?

2017. máj. 22. 14:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
"foglalkozásdoktori címmel záruló osztatlan mesterképzés" tehát doktori mesterképzés :D a phd meg nem tudom honnan jött most ide, az a nagydoktori valóban, de azt külön is jelölik phd-ként.
2018. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
Sziasztok! Én most májusban voltam pályaorientációs bezélgetésen, viszont semmi infót nem kaptam arról, hogy mikor lesz meg az eredménye. Nektek mikor írták ki a felvin? :)
2018. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
Sziasztok! Én magam is államtudományira jelentkeztem viszont semmi értesítőt nem kaptam eddig a minősítésemről. Nagyon izgulok az eredmény miatt, mert ezen múlik. Nektek valami eredmény?
2018. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:

Sziasztok!

Én még mindig nem kaptam választ, és ti?

(osztatlan államtudomány szak)

2018. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
Nekem már beírták a pontjaimat. Ha neked is beírták, akkor lennie kell egy olyan kis fülnek, hogy intézmény szervezésű vizsgák..ott lesz az eredménye :)
2018. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
Szerintetek mennyi lesz idén a pontszám? Ahogy néztem többen jelentkeztek mint tavaly, viszont a férőhely ugyanannyi:/ Kinek hány pontja lett?
2018. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Hát én olyan 400 körüli ponthatárra számítok. Nekem 450 pontom lett. Nektek? :)
2018. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Fhuu hát remélem azért nem lesz túl magas :( 396 lett, azért 36 pontot csak nem fog emelkedni, nagyon remélem.
2018. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy 44 ponttal feljebb megy :/ Idén már nem vettek volna fel :D
2018. júl. 29. 01:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!