Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi ért tartanak ilyennek?

Mi ért tartanak ilyennek?

Figyelt kérdés

2-ban mentem a mostani iskolámba. Amikor az első napom volt mindenki kicsúfolt mint az utóbbi kettő évben. Megkérdeztem egypár osztálytársamat hogy mondja el ŐSZINTÉN miért közösítettek ki. Elég rossz vaálaszokat kaptam.

10/L



2017. máj. 23. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért tartanak milyennek? Milyen válaszokat kaptál?
2017. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem ismerlek téged és nem tudom, hogy mi volt azoknak a rossz válaszoknak a lényege, de a te korodban majdnem minden osztályban van valaki olyan, mint te. Én már csak tudom, annak idején például engem is kiközösítettek. Én is azt hittem, valami baj van velem, de nem volt semmi. Abban a pillanatban, hogy elmentem a suliból, lett egy csomó barátom, és az élet ment tovább. Nem tartom szuper tanácsnak, amikor azt mondják, hogy szorítsd össze a fogadat és bírd ki, de vagy ez van, vagy az, hogy sulit váltasz. Szerintem most az legyen a legfontosabb célod, hogy majd egy nagyon szuper gimibe kerülj be, ami erős és ahol támogató a közösség, és akkor garantálom, hogy nem fogod többet kiközösítettnek érezni magadat. :)
2017. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármit is mondtak az osztálytársaid, gondold végig, van-e igazságalapja! Ebben a korban a gyerekek könnyen befolyásolhatóak, ha az egyik kitalál valami baromságot, a többi megy utána. Viszont ha úgy érzed, hogy egy kicsit is hibás vagy a dologban (például csúfoltál valakit, hazudoztál, undok voltál, stb.), kérj bocsánatot a többiektől és próbáljátok meg egymás között lerendezni!

Én az iskolaváltáson csak abban az esetben gondolkoznék el, ha már tényleg nincs semmi remény a kapcsolatok rendezésére. Mindenképp beszélj erről a szüleiddel is! :)

2017. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!