Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok átlagos és akár csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok átlagos és akár csúnya pasi is megnéz. Ilyen nagy az önbizalmuk vagy velük egy színtűnek tartanak és úgy gondolják lehet esélyuk? Vagy ezek szerint ilyennek kéne magamat is látnom de most komolyan?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 17:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
túl nagyra értékeled magad....
2012. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az átlagos és csúnya pasiknak meg kéne vakulniuk és nem is lenne szabad rád nézniük! Teljesen igazad van! Viszont akkor te se nézd meg mostantól a sztárokat és hasonlókat, mert nincsenek a te szinteden!
2012. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Szánalom a négyzeten, túl öntelt vagy.
2012. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
pff tényleg igaz a mondás.A napra lehet nézni de rád nem.De nem azért mert szép vagy.Hanem azért mert túl nagy az egod!
2012. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

akkor téged farkaljon monopoly bácsi

megérdemelnéd

2012. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Óóó öcsém... Pár hete még itt sírtak a "jó nők", hogy senki sem meri megnézni őket, vagy odamenni hozzájuk. Most meg...
2012. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem is megnéznek. És? Van szemük, nyilván azért néznek oda.

Most téged komolyan az zavar, hogy rád néznek?

2012. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%
Az olyanokra mint te én is rá szoktam nézni, de csak azért, h ismét megállapítsam, h ilyen lány a büdös életben nem kéne. Nektek úgy általában semmi közötök nincs az élethez. Próbálj meg változtatni a gondolkodásodon, meg esetleg a "baráti" körödön! De most komolyan!
2012. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Engem idegesít ha valaki bámul és nem veszi észre magát, néha imponáló, de néha meg nagyon zavaró tud lenni.
2012. dec. 15. 18:02
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

xD Hát , ha szép vagy akkor természetes, hogy megnéznek maguknak. A jóképű és a csúnya fiúk is egyaránt, az ízlésük végül is ugyanolyan, az önbizalom sem kinézet kérdése.

Engem pl. jóképűnek tartanak, de mégsincs olyan hú de nagy önbizalmam, hogy leszólítsam aki tetszik nekem. Nem az, hogy beszari lennék, csak nem szeretek nyomulni, inkápp udvbariasan apró jelekkel tudatom a lánynak, hogy tetszik. És vannak olyan , hát igen ronda ismerőseim akik minden csajra nyomulnak, leszólítják meg vagánykodnak neki. A csaj meg szegény csak néz boci szemekkel, hogy "ezek meg mit akarnak".;)

2012. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!