Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért mindig azok lesznek...

Miért mindig azok lesznek HÖK-ösök akik elvoltak nyomva középiskolában?

Figyelt kérdés

Én is hökös lettem de én csak megnéztem hogy milyen, miről szól. Ki is léptem.

Az összes aki ott van kb olyan hogy egész eddigi életében visszahúzódó volt és most úgy érzi hogy kiélheti magát.

De miért ők?

Van a másik fajta HÖK-ös aki pedig azért lépett be mert vezetőtípus.Belőlük lesznek szakfelelősök. Ők a normálisabbak de a legtöbb hökös olyan furcsa.

Más is így látja?


21/L


2017. máj. 24. 14:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Meg ugye általában HÖK-ösökből lesznek a jövő politikusai is.

Ők is alapvetően olyan furcsák.

Nem azt mondom hogy mind, de a legtöbb igen.

Nem tudom valahogy engem ez a típus annyira idegesít.. :D

2017. máj. 24. 14:07
 2/4 anonim válasza:

Mert bizonyítási kényszertől szenvednek!

Szánalmas alakok!! Gyurcsány, panyókaszájú Kóka, Hiller, a másik panyókaszájú. Lehetne sorolni még. Ezeket biztos csicskáztatták valamikor. Ezért ennyire mocskok egy egész néppel szemben!!

2017. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Orbán és haverjai is ilyen, lelki nyomorékok. Akik most jót röhögnek miközben tönkreteszik az országot.

A mostani HÖK-ösök is egyszer ilyenek lesznek majd (de remélem tévedek)

2017. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Orbánt nem gondolom ilyennek.

Azért ahhoz hogy elvezess egy országot kell hogy legyen benned vezetői képesség.

Meg ő hökösködés mellett Bibónak is valamilyen vezetője volt.

Én azokra gondolok akik a hökben is parancsolgatnak és nagyobb embernek érzik magukat attól mert ők HÖKösök.

2017. máj. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!