Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó napot! Első naptól osztályf...

Jó napot! Első naptól osztályfőnök vagyok, mint gyakornok, Tudomásom szerint gyakornok nem lehet osztályfőnök. Mentoromtol segitseget semmit sem kapok. Hogyan tudnék mentesseget szerezni a portfólió alól,?

Figyelt kérdés
Ifjúságsegitő,plussz szak..még 3év a tanito utan ,majd könyvtáros közmunka..ez is beleszámítható
2017. máj. 26. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Itt most az történt, hogy leírtál egy rakat dilemmát, össze-vissza bedobálva, ahogy eszedbe jutott. Mi a probléma?
2017. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A problema,hogy mint gyakornok,szeptember 1tol viszek egy osztályt,kik mind SNI-ek..mentorom óráján nem voltam,ő egyszer nelam.Osztályfőnök vagyok.ami nem is lehetnek..szeretnék mentesseget a Portfolio alól,hisz ugyanugy tanítok,mint egy Ped I es,
2017. máj. 26. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Remélem nem magyar tanár vagy.
2017. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én is remélem, hogy nem magyar tanár vagy. Ha bármi problémád van, miért nem az igazgatóhoz fordulsz?
2017. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Jesszusom, a zárt osztályról írsz ilyen helyesírással? Kik fekszenek még melletted? Napóleon? Einstein?...
2017. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet a minősülés alól mentességet kapni, ez törvény. Ha 6 év más jogviszonyod volt, vagy 2 év korábban pedagógusként, akkor mentesülnél. Mint ahogy az is törvény, hogy gyakornokként nem lehetsz osztályfőnök. A fenntartóhoz kell fordulni, jövőre ne vállald el az osztályfőnökséget. Ezt a munkahelyet lehetőség szerint ott kell hagyni, mert úgy nézem, nagyon nem támogatnak.
2017. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!