Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan döntsem el, hogy...

Hogyan döntsem el, hogy milyen szakmát kezdjek el tanulni? (Leírásban a regény)

Figyelt kérdés

Esküszöm lassan falnak megyek már ettől az egésztől. 12.-es vagyok most érettségizem és semmi elképzelésem sincs, hogy milyen szakmát kéne kitanulnom a jövőben. Pontosítom már vagy számtalan ötletem volt a grafikustól kezdve a kertészen, produceren, rendezvényszervezőn, cukrászon, hangmérnökön/hangtechnikuson át egészen a titkárnőig. Emellett még nagyon sok ötletem volt, de egyik sem az amit nekem találtak ki.

Valaki aki tudja, hogy hogyan hidalhatnám át ezt a döntésképtelenséget vagy akinek lenne pár tippje, hogy mit tanuljak kérlek dobjon egy rövid választ. :)

Pár info tippekhez: Nincs hobbim, de időm nagy részét zenékkel és sorozatok legyen az mese, anime vagy animációs rajzfilm töltöm. Emellett még elég jó szervező és ilyen nem is tudom, hogy mondjam.. "titkárnői" képességeim vannak szóval elég letisztultan és egyszerűen letudom követni mások munkáját ezért is gondoltam a titkárnőn vagy a személyi titkáron, de végül rájöttem, hogy még sem lenne a legjobb.

És még így utólag, szeretek rajzolni, alkotni ezért gondolkodtam a mese készítésben - abból kivenni valamilyen téren a részem legyen az a zenei alapok elkészítése vagy bármi ilyen, de nincs türelmem a rajzoláshoz szóval a grafikus pl ezért lett kilőve.

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. máj. 30. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Idegennyelv?
2017. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint?
2017. máj. 30. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Miből, Milyen szinten álsz, tudnád e fejleszteni a tudásod?
2017. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát visszatérve az idegennyelvre egész jó vagyok belőle bár a beszéd még kicsit akadozik - 1-2év múlva azért leszeretném tenni a középszintű nyelvvizsgát ehhez lenne tanárom is.

Rajzolból sem vagyok profi szinten, ha nézem a képet és úgy rajzolom amit látok egész jól szoktak sikerülni a dolgok, de magamtól még nem alkottam elfogadhatót.

Ezen kívül nem tudom mit kéne mondanom, hogy miből hogy állok.

2017. máj. 31. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!